Par mani

Esmu sertificēta fitnesa trenere Agnese Grauduma, SIA FitBody vadītāja un Fit Body fitnesa/uztura programmas veidotāja. Kopš 2012. gada vadu fitnesa nodarbības sievietēm. Tā kā mans mērķis vienmēr ir bijis palīdzēt klientēm atbrīvoties no liekā svara, lielu uzmanību vēršu arī uztura paradumu sakārtošanai.
Lai gan pirmo izglītību esmu ieguvusi  pavisam citā - biznesa nozarē (Master of Business Administration), kopš ļoti agra vecuma aizraujos ar sportu un fiziskām aktivitātēm. Vienmēr ir interesējis sports tieši kā palīgs labam izskatam, ķermeņa kompozīcijas veidošanai, tāpēc ļoti daudz izzināju un izmēģināju dažādas metodes, lai secinātu, kuras ir visefektīgākās, lai iegūtu tādu augumu, kādu es vienmēr esmu vēlējusies. Gūstot lielu prieku un gandarījumu no procesa un gūtajiem rezultātiem, ieguvu nepieciešamo izglītību un Latvijas Sporta Federācijas akreditētu fitnesa treneres sertifikātu.
Vienmēr esmu zinājusi, ka sports bez uztura ir tikai maza daļa no kopējās bildes, tāpēc aktīvi apguvu arī zināšanas par veselīgu uzturu, savu uzmanību aizvien vairāk koncentrējot uz zināšanām, kuras saistītas ar sievietes ķermeni, lieko svaru, tā zaudēšanu.
Tieši tāpēc manas programmas mērķis ir palīdzēt sievietēm atbrīvoties no liekā svara, iegūt tonizētu "fit" augumu. Gan manas fitnesa programmas, gan uztura plāni ir veidoti ar mērķi samazināt tauku daudzumu un palielināt vispārējo tonusu, veidojot sievišķīgu, stingru, bet ne pārmērīgi muskuļainu figūru.

Meklē mani Facebook un Instagram

MANA SPORTA IZGLĪTĪBA:

 C KATEGORIJAS SPORTA SPECIĀLISTS (SPORTA TRENERIS). Sertifikācijas apstiprinājumu LSFP (Latvijas Sporta federāciju padomē) var aplūkot Šeit

Papildus izglītība:

Serfikāts kursam GRUPU NODARBĪBU PROGRAMMAS/ SPĒKA TRENIŅŠ
Sertifikāts kursam GRUPU NODARBĪBU PROGRAMMAS/ FUNKCIONĀLAIS TRENIŅŠ
Serfikāts kursam NUTRICIOLOĢIJA KĀ EFEKTĪVS INSTRUMENTS TRENERU DARBĀ (apmācība par uzturu)
Serfifikāts kursam SLODZES IETEKME UZ KUSTĪBU BALSTA SISTĒMU
Sertifikāts kursam SABALANSĒTS UZTURS
Sertifikāts kursam FIZIOLOĢISKO ASPEKTU IETEKME UZ ĶERMEŅA KOMPOZĪCIJU
Sertifikāts kursam GRŪTNIECĪBA UN FIZISKĀS AKTIVITĀTES
Sertifikāts kursam BĒRNU UN JAUNIEŠU SPORTS: VISPUSĪGO FIZISKO ĪPAŠĪBU ATTĪSTĪŠANA TRENIŅU PROCESĀ

Martin Nutrition, Londona - seminārs - Uzturs, svara zaudēšana un ķermeņa kompozīcija

Sertifikāts kursam IEGURŅA PAMATNES MUSKULATŪRA

< atpakaļ