Par mani

Esmu fitnesa trenere Agnese Grauduma, SIA FitBody vadītāja un agnesefitbody fitnesa/uztura programmas veidotāja. 
Lai gan savu sākotnējo augstskolas izglītību esmu ieguvusi  pavisam citā - biznesa nozarē, kopš ļoti agra vecuma aizraujos ar sportu un fiziskām aktivitātēm. Vienmēr ir interesējis sports tieši kā palīgs labam izskatam, ķermeņa kompozīcijas veidošanai, tāpēc ļoti daudz izzināju un izmēģināju dažādas metodes, lai secinātu, kuras ir visefektīgākās, lai iegūtu tādu augumu, kādu es vienmēr esmu vēlējusies. Gūstot lielu prieku un gandarījumu no procesa un gūtajiem rezultātiem, ātri vien papildus ieguvu nepieciešamo izglītību un ieguvu fitnesa treneres sertifikātu, jo nolēmu, ka ar savām zināšanām vēlos dalīties arī ar citām sievietēm, tāpēc, ka es zinu, kāda ir tā sajūta, ka vēlies kaut ko mainīt, bet nezini kā, īpaši, ja apkārt ir tik daudz pretrunīga informācija. 
Vienmēr esmu zinājusi, ka sports bez uztura ir tikai maza daļa no kopējās bildes, tāpēc aktīvi apguvu arī zināšanas par veselīgu uzturu, savu uzmanību aizvien vairāk koncentrējot uz zināšanām, kuras saistītas ar sievietes ķermeni, lieko svaru, tā zaudēšanu.
Tieši tāpēc manas programmas mērķis ir palīdzēt sievietēm atbrīvoties no liekā svara, iegūt tonizētu "fit" augumu. Gan manas fitnesa programmas, gan uztura plāni ir veidoti ar mērķi samazināt tauku daudzumu un palielināt vispārējo tonusu, veidojot sievišķīgu, stingru, bet ne pārmērīgi muskuļainu figūru.

Meklē mani Facebook un Instagram

MANA SPORTA IZGLĪTĪBA:

 C KATEGORIJAS SPORTA SPECIĀLISTS (SPORTA TRENERIS). Sertifikācijas apstiprinājumu LSFP (Latvijas Sporta federāciju padomē) var aplūkot Šeit

Papildus izglītība:

Serfikāts kursam GRUPU NODARBĪBU PROGRAMMAS/ SPĒKA TRENIŅŠ
Sertifikāts kursam GRUPU NODARBĪBU PROGRAMMAS/ FUNKCIONĀLAIS TRENIŅŠ
Serfikāts kursam NUTRICIOLOĢIJA KĀ EFEKTĪVS INSTRUMENTS TRENERU DARBĀ (apmācība par uzturu)
Serfifikāts kursam SLODZES IETEKME UZ KUSTĪBU BALSTA SISTĒMU
Sertifikāts kursam SABALANSĒTS UZTURS
Sertifikāts kursam FIZIOLOĢISKO ASPEKTU IETEKME UZ ĶERMEŅA KOMPOZĪCIJU
Sertifikāts kursam GRŪTNIECĪBA UN FIZISKĀS AKTIVITĀTES
Sertifikāts kursam BĒRNU UN JAUNIEŠU SPORTS: VISPUSĪGO FIZISKO ĪPAŠĪBU ATTĪSTĪŠANA TRENIŅU PROCESĀ

< atpakaļ