Fit Body 6 nedēļu veselīga uztura izaicinājums

TEV NAV JĀIEVĒRO DIĒTA, LAI ATBRĪVOTOS NO LIEKAJIEM KG!

Ja esi pieņēmusi lēmumu iegūt  labāko formu savā mūžā, neatkarīgi no Tavas fiziskās sagatavotības, vecuma vai ģenētikas, tad esi īstajā vietā! Esmu radījusi simtiem gardas, ĀTRI PAGATAVOJAMAS, veselīgas, restorāna cienīgas receptes, kuru gatavošana neprasa zināšanas virtuvē, turklāt - tās palīdzēs Tev ietaupīt krieti daudz laika, ko varēsi veltīt savai ģimenei vai citām aktivitātēm, un, pats galvenais, esmu salikusi tās ēdienkartē tieši tādās proporcijās un daudzumos, lai garantētu Tev izcilu rezultātu ātrā laikā.

*Vidējais maltītes gatavošanās/cepšanās laiks 30 min (taču sagatavošana, kura prasa Tavu iesaistīšanos, parasti neaizņems vairāk par 10 min)

TAVS IEGUVUMS:

 • Tu samazināsi lieko svaru bez badošanās vai produktu grupu izslēgšanas
 • iegūsi tonizētu (nevis kārnu) augumu 
 • ēdienkarte palīdz uzlabot ādas tonusu (sejai un ķermenim)
 • sakārtosi savu ikdienas ēdienkarti un ēšanas paradumus
 • iegūsi komplimentus no apkārtējiem
 • iegūsi pārliecību par sevi
 • uzlabosi pašsajūtu, vitalitāti, enerģiju 
 • uzzināsi daudz interesantas receptes un idejas veselīgam dzīvesveidam
 • ietaupīsi laiku, domājot par to, ko un kad ēst

*JEBKURA dalībniece, kura ievēro rekomendācijas un seko plānam, izaicinājumu beidz jau pavisam citā veidolā. Un tas viss notiek gan ēdot pēc sešiem, gan ēdot maizi un kartupeļus, gan lietojot sāli, kafiju, augļus (arī vakarā), gan apvienojot ar ģimeni, darbu, hobijiem.

Cena par 6 nedēļu izaicinājumu: 55 Eur
Jaunākais izaicinājums: RUDENS
sākums: 3 oktobris

LAI NEPALAISTU GARĀM INFORMĀCIJU, SEKO JAUNUMIEM INSTAGRAM, FACEBOOK UN TIK TOK

Nekavējies, jo grupā vietu skaits ir ierobežots!

Piesakies šeit 

KLIENTU REZULTĀTUS un atsauksmes vari aplūkot šeit

IZAICINĀJUMĀ SAŅEMSI:

 • 6 nedēļas pēc kārtas izaicinājuma dalībnieces saņem gatavu ēdienkarti, atliek tikai pēc tās vadīties un priecāties par rezultātu. Ēdienkartē redzams katras ēdienreizes foto, apraksts, recepte ar pagatavošanas instrukcijām un kaloriju daudzumu (viss ir izkalkulēts un pārdomāts - atliek tikai sekot un tievēt)
 • Produktu iepirkumu sarakstu katrai nedēļai
 • Ēdienkartes mērķis ir sakārtot dalībnieču ēdienkarti, iekļaujot tajā daudz interesantas veselīgu ēdienu receptes, kuras varēs baudīt arī citi ģimenes locekļi
 • Maltītes ir viegli un ātri pagatavojamas, respektējot modernas sievietes straujo un mainīgo dzīves ritmu
  *ēdienkarti esmu izveidojusi es, fitnesa trenere Agnese Grauduma. Katrā no izaicinājumiem ēdienkarte ir pilnīgi atšķirīga!
 • Kaloriju kalkulatoru (ja Tu veic izmaiņas ēdienkartē)
 • Interaktīvu mērījumu tabulu, kur pati aprēķinās gan Tavu iknedēļas progresu (kg un cm), gan sasniegto mērķi procentos, gan vidējo nedēļas svaru
 • Pārskatāms nosacījumu fails ar satura rādītāju, lai vari pielāgot izaicinājumu savam personīgajam mērķim (piem. daudz liekie kg, pāris lieki kg, svara uzturēšana)
 •  Rekomendācijas, kā aizvietot kādu no ēdienkartē iekļautajiem produktiem
 • Padomus no manis, fitnesa treneres Agneses
 • Motivējošas komandas biedres 
  *Ēdienkarte ir apvienojama ar darbu ārpus mājas, kā arī - pielāgojama māmiņām, kuras baro ar krūti

Izaicinājumā tiek izmantoti virtuves svariņi, cepeškrāsns, blenderis!

Ar ko ir īpaša Fit Body programma?

1. Ar to, ka tajā atradīsi ārkārtīgi daudz interesantu, veselīgu un ātri pagatavojamu recepšu ideju, padarot tievēšanu vieglu un aizraujošu, atbrīvojot Tevi no jebkādām rūpēm par to "ko labāk ēst šodien, rīt, parīt". Viss ir gatavs, sabalansēts, izskaitīts Tavā vietā, atliek tikai iegādāties produktus un sekot programmai

2. Šī nav diēta, bet ceļvedis jaunam, aizraujošam dzīvesveidam

3. Paredzēta ne tikai svara samazināšanai, bet arī skaistuma, ādas tonusa un jaunības veicināšanai

Fit Body 6 nedēļu veselīga uztura izaicinājums ir paredzēts Tev, ja esi pārliecināta par sevi vai arī vēlies atgūt šo pārliecību un kļūt par vienu no tām sievietēm, kuras bauda dzīvi visās tās garšās, zin savu mērķi un vairs netic dažādiem mītu apņemtiem uzskatiem un atrunām par uzturu (kā piemēram -  lai notievētu "nedrīkst ēst augļus vakarā", "nedrīkst ēst pēc sešiem", "nedrīkst ēst maizi un kartupeļus", "nedrīkst ēst piena produktus", "to nav iespējams apvienot ar ģimenes dzīvi", "veselīgam uzturam ir grūti pieķerties, jo tas paņem daudz laika", "tas taču ir negaršīgi", "tas paredzēts tikai tām, kurām ir daudz brīvā laika", utt. utjp.). Fit Body izaicinājumā palīdzēšu Tev apgāzt šādus mītus un pierādīšu pretējo - es Tev  iemācīšu pēc iespējas plašākas garšu iespējas un variācijas, lai padarītu veselīgu dzīvesveidu par aizraujošu piedzīvojumu mūža garumā, nevis par īstermiņa mokošu pasākumu. 

Kas ir programmas pamatā?

Enerģijas balanss. Tu uzņemsi mazāk kaloriju nekā patērēsi, taču darīsi to gudri un pārdomāti ar mērķi iegūt ne tikai slaidu augumu, bet arī saglabāt (vai atgriezt) jauneklīgu izskatu un skaistumu, uzņemot tādu uzturu, kas padara Tavu augumu tonizētu, nostiprina ādas elastību un kvalitāti, uzlabo veselību un pašsajūtu. Tas tiek panākts, sakārtojot ēdienkarti un iekļaujot tajā visas organismam nepieciešamās produktu grupas un uzturvielas noteiktos daudzumos.

FIZISKĀS AKTIVITĀTES

 • Tā kā izaicinājuma laikā tiek rekomendētas regulāras fiziskās aktivitātes, izcilam rezultātam Tev ir iespēja pievienoties mājas video treniņu grupai, kurā ir pieejams plašs mājas video treniņu arhīvs. Treniņus vari veikt jebkurā sev piemērotā laikā, tos vadu es, fitnesa trenere Agnese Grauduma
 • Īpašā cena par video treniņiem uztura izaicinājuma dalībniecēm - 15 Eur visu 6 nedēļu garumā. Vairāk par mājas video treniņiem lasi šeit . 
 • *ja nevēlies vingrot mājās, Tu droši vari turpināt apmeklēt treniņus pie sava trenera vai savā iecienītajā sporta klubā 

Nosacījumi:

 • Lai sasniegtu lielisku rezultātu, dalībniecei ir jāseko līdzi norādījumiem un uzdevumiem, kuri tiek sniegti slēgtajā grupā īsi pirms izaicinājuma sākuma  
*šo norādījumu ievērošana (dalīšanās ar atskaitēm, foto u.c.) ir silti rekomendēta ideālam rezultātam, taču ne obligāta
 • Dalībniecēm ir jābūt gatavām veltīt laiku informācijas apguvei, nepieciešamo produktu atrašanai veikalos, kā arī patstāvīgi veikt nepieciešamās izmaiņas ēdienkartē (ja tādas ir nepieciešamas), sekojot grupā ievietotajām rekomendācijām un norādēm (Ēdienkarte individuāli sastādīta netiek)

Cena par 6 nedēļu izaicinājumu: 55 Eur
Jaunākais izaicinājums: RUDENS
sākums: 3 oktobris

LAI NEPALAISTU GARĀM INFORMĀCIJU, SEKO JAUNUMIEM INSTAGRAM, FACEBOOK UN TIK TOK

Nekavējies, jo grupā vietu skaits ir ierobežots!

IZAICINĀJUMA ĒDIENKARTE PIEEJAMA TIKAI GRUPĀ UN TIKAI IZAICINĀJUMA LAIKĀ (pēc tā beigām, tiek izņemta no grupas arhīva). INDIVIDUĀLI TIRGOTA TĀ NETIEK! 

Izaicinājuma ēdienkartē iekļautas visas produktu grupas! Izaicinājums NAV piemērots veģetāriešiem, vegāniem vai cilvēkiem ar alerģijām uz kādu no produktu grupām, ar saslimšanām, kuras ierobežo noteiktu produktu grupu lietošanu uzturā, kā arī tiem, kuri uzturā nelieto piena produktus un olas!

Pēc reģistrācijas veikšanas, pārbaudi savu e-pastu un sūti pieteikumu uz tajā norādīto linku, lai pieteiktos Izaicinājuma grupā, atbildot uz tur uzdotajiem jautājumiem. Gadījumā, ja personīgu apsvērumu dēļ neesi izmantojusi pakalpojumu vai neesi nosūtījusi pieteikumu grupā un/vai atbildējusi uz tur uzdotajiem identifikācijas jautājumiem, atmaksa par pakalpojumu netiek atgriezta.

Apmaksa tiek pieņemta tikai par tai sekojošo tuvāko izaicinājumu. Ja tas netiek izmantots, maksājums nevar tikt izmantots par citiem (turpmāk sekojošiem) izaicinājumiem.

Piesakies šeit 

INTELEKTUĀLĀ ĪPAŠUMA TIESĪBU PĀRKĀPUMI

Visa www.fitbody.lv mājas lapā norādītā informācija, kā arī FIT BODY 6 NEDĒĻU izaicinājuma laikā saņemtā informācija (ēdienkartes un tajās sniegtā informācija, tabulas, fails NOSACĪJUMI un visi citi izaicinājuma laikā iegūtie dokumenti, teksts), ir SIA FIT BODY intelektuālais īpašums un tā kopēšanas/zagšanas gadījumā, kuras mērķis ir intelektuālā īpašuma izmantošana komerciālos nolūkos, SIA Fit Body nekavējoties sniegs lietu juridiskai izskatīšanai, pieprasot materiālu atlīdzību.


 

< atpakaļ