POPULĀRĀKAIS TIEVĒŠANAS IZAICINĀJUMS LATVIJĀ!

 

Seko jaunumiem INSTAGRAM un FACEBOOK, un TIKTOK

Ko saka dalībnieces, kuras izgājušas FIT BODY 6 nedēļu izaicinājumu?

 

PĒRC ŠEIT 

Cena: 59.95 Eur

Nākamais Fit Body 6 nedēļu izaicinājums - VASARA

DALĪBNIEČU UZŅEMŠANA IR ATVĒRTA, SĀKUMS: 1. JŪLIJS

Fit Body 6 nedēļu veselīga uztura izaicinājums ir populārākais tievēšanas izaicinājums Latvijā, kurš palīdzējis notievēt jau 13.000+ sievietēm. Programma palīdz sasniegt veselīga svara mērķus un ietaupīt laiku.

Izaicinājumā saņemsi:

 • Gatavu ēdienkarti 6 nedēļām, kas sastāv tikai no viegli gatavojamām receptēm! Vidējais maltītes sagatavošanas laiks 10 min, turklāt darba dienās visbiežāk jāgatavo tikai katru otro dienu, lai maksimāli ietaupītu laiku
   
 • Daudzveidīgas veselīgo recepšu idejas, kuras novērtēs arī citi ģimenes locekļi 
   
 • Katrā izaicinājumā 70 + jaunas FIT BODY pamatēdienu receptes + papildus arī dažādas FIT uzkodu idejas
   
 • Produktu iepirkumu sarakstu katrai nedēļai, lai padarītu iepirkšanos maksimāli ātru un lai izvairītos no liekām izmaksām
  BONUSS: piekļuve foto galerijai ar biežāk izmantotajiem veselīgajiem produktiem, lai atvieglotu to atpazīšanu veikalu plauktos.
  *Izaicinājuma ēdienkartē izmantotie produkti atrodami parastos lielveikalos
   
 • Iespēju uzdot jautājumus izaicinājuma vadītājai Agnesei un iegūt grupas dalībnieču atbalstu, kas lieliski palīdz turēties pie plāna un sasniegt savu mērķi
   
 • BONUSS: Produktivitātes tabula, kura palīdz kontrolēt dienā paveiktos FIT BODY uzdevumus, palielinot iespēju ātrāk gūt rezultātu un ieviest jaunus veselīgos paradumus savā ikdienā
   
 • Norādes kā aizvietot produktus, kuri negaršo uz citiem (no atbilstošās produktu grupas) un kā koriģēt uzņemto maltīšu apjomu, mainoties personīgajam mērķim programmas gaitā
   
 • Iespēju pievienoties video treniņu grupai, kurā pieejams plašs treniņu arhiīvs, kurš piemērots sievietēm ar aizņemtu ikdienas grafiku.
  Tur atrodami 15 min - 1 h gari treniņi mājas apstākļos dažādiem mērķiem un fiziskās sagatavotības līmeņiem.
  BONUSS: visām FIT BODY izaicinājumu dalībniecēm, kuras turpina nākamo izaicinājumu bez pauzēm, piekļuve video treniņiem ir bez maksas.

  *ja nevēlies vingrot mājās, Tu droši vari turpināt apmeklēt treniņus pie sava trenera vai savā iecienītajā sporta klubā 

Fit Body 6 nedēļu veselīga uztura izaicinājums ir piemērots sievietēm ar aizņemtu ikdienas grafiku, jaunajām māmiņām un ikvienai sievietei, kuras vēlās vairot savu skaistumu un uzlabot pašsajūtu.

Izvēlies šo programmu, lai iegūtu:

 • slaidumu un uzlabotu ādas tonusu bez produktu grupu izslēgšanas 
 • komplimentu jūru un pieaugošu pārliecību par sevi
 • uzlabotu pašsajūtu, vitalitāti, viegluma sajūtu un enerģiju
 • veselīgus uztura paradumus ne tikai savā, bet arī ģimenes labā (viegli apvienot!)
 • iespēju uzvilkt apģērbu, kurš patīk no sirds (nevis tikai to, kurš der)
 • greizsirdīgas draudzenes un darba kolēģes, kuras vēlēsies noskaidrot Tavu skaistuma noslēpumu :)

Reģistrējies nākamajā grupā un kļūsti par savu veiksmes stāstu ar Fit Body 6 nedēļu veselīga uztura izaicinājumu!

PĒRC ŠEIT 

Cena par 6 nedēļu izaicinājumu: 59.95 Eur

KLIENTU REZULTĀTUS un atsauksmes vari aplūkot

šeit

Izaicinājumā tiek izmantoti virtuves svariņi, cepeškrāsns, blenderis!

Nosacījumi:

 • Lai sasniegtu lielisku rezultātu, dalībniecei ir jāseko līdzi norādījumiem un uzdevumiem, kuri tiek sniegti slēgtajā grupā īsi pirms izaicinājuma sākuma  
        *šo norādījumu ievērošana (dalīšanās ar atskaitēm, foto u.c.) ir rekomendēta, bet nav obligāta
 • Dalībniecēm ir jābūt gatavām veltīt laiku informācijas apguvei, nepieciešamo produktu atrašanai veikalos, kā arī patstāvīgi veikt nepieciešamās izmaiņas ēdienkartē (ja tādas ir nepieciešamas), sekojot grupā ievietotajām rekomendācijām un norādēm (Ēdienkarte individuāli sastādīta netiek)

Ņem vērā!

- Izaicinājuma ēdienkarte ir pieejama tikai grupā izaicinājuma laikā
(pēc tā beigām, ēdienkarte tiek izņemta no grupas arhīva, taču individuāli saglabājot, Tu iegūsti tai mūža piekļuvi)

- individuāli tirgota ēdienkarte netiek!

-Izaicinājuma ēdienkartē iekļautas visas produktu grupas!
Izaicinājums NAV piemērots veģetāriešiem, vegāniem vai cilvēkiem ar alerģijām uz kādu no produktu grupām, cilvēkiem ar saslimšanām, kuras ierobežo atrašanos kaloriju deficītā vai nepieļauj noteiktu produktu grupu lietošanu uzturā, kā arī tiem, kuri uzturā nelieto piena produktus un olas!

- Pēc reģistrācijas veikšanas, pārbaudi savu e-pastu un sūti pieteikumu uz tajā norādīto linku, lai pieteiktos Izaicinājuma grupā, atbildot uz tur uzdotajiem jautājumiem. Gadījumā, ja personīgu apsvērumu dēļ neesi izmantojusi pakalpojumu vai neesi nosūtījusi pieteikumu grupā un/vai atbildējusi uz tur uzdotajiem identifikācijas jautājumiem, atmaksa par pakalpojumu netiek atgriezta.

- Apmaksa tiek pieņemta tikai par tai sekojošo tuvāko izaicinājumu. Ja tas netiek izmantots, maksājums nevar tikt izmantots par citiem (turpmāk sekojošiem) izaicinājumiem.

- pēc izaicinājuma noslēgšanās materiāli individuāli izsūtīiti netiek (ēdienkartes, pievienotās tabulas un cita izaicinājuma laikā izmantotā informācija)

 

Facebook Disclaimer
This website is not a part of Facebook or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK Inc.
< atpakaļ