Mājas Video Treniņi

Vēlies uzturēt sevi sievišķīgā, tonizētā formā, netērējot garas stundas sporta kluba apmeklējumam?

Video treniņu grupa ir radītā Tev, ja esi sieviete, kuras prioritāte ir laiks. Ja esi aizņemta darbā, ģimenē, pašizaugsmē, utt. , Tev nereti ar lielu nožēlu nākās upurēt lietas, kurām burtiski nav laika. Un bieži tas ir tieši sports, par ko ātri vien nākās nožēlot, jo mazkustīguma "rezultāti" parādās ātri vien. Kaut arī ēd veselīgi, sabalansēti un pārdomāti, ar auguma tonizēšanu un izkustēšanos spoguļattēls un pašsajūta būs pavisam citi. 
Ja esi viena no tām sievietēm, kura nav gatava padoties un aizmirst par savu izskatu un veselību, tad šī video treniņu grupa ir piemērota tieši Tev.

Arī es esmu no tām, kurām regulāri nav laika sporta zālei, tāpēc esmu radījusi grupu, kurā ir pieejams plašs mājas treniņu video arhīvs.

Fit Body mājas video treniņos tiek veikti dažādi, sievietēm paredzēti, zemas, vidējas un vidēji augstas intensitātes spēka, augumu modelējošie un taukus dedzinošie vingrojumi. Lai Tev būtu lielāka iespēja iekļaut treniņus savā ikdienā, tie ir dažāda garuma (pieejami gan īsi, 15 min video treniņi, kurus vari veikt atsevišķi, vai kombinēt, pēc savas izvēles, gan arī līdz pat 1 h gari tiešraides treniņi). 

Treniņus vari atskaņot un veikt JEBKURĀ LAIKĀ, kā arī pievienoties LIVE treniņiem, kad tādi tiek veikti. Ja tomēr netiec uz konkrēto LIVE treniņu, to vari atskaņot pēc tam, jebkurā laikā).

Kāds ir treniņu mērķis?
Atbrīvoties no liekā svara, iegūt slaidu, tonizētu, sievišķīgu augumu bez pārmērīga muskuļu reljefa.
Treniņos galvenā uzmanība tiek vērsta sieviešu probēmzonu izskata uzlabošanai:

  • plakana vēdera modelēšana
  • tauku novākšana no gurniem un kājām
  • pēcpuses pacelšana
  •  slaidu roku un plecu līnijas veidošana
  •  krūšu nostiprināšana
  • tauku dedzināšana
  • vielmaiņas uzlabošana
  • Treniņos iekļauti arī vingrojumi, kas palīdz nostipirnāt muguru un uzlabot stāju
  • pašsajūtas uzlabošana

Kam ir piemēroti Fit Body Studio video treniņi?

Treniņi ir piemēroti ikvienai sievietei, kurai nav iespējas apmeklēt fitnesa nodarbības ārpus mājas, kā arī visām, kuras vēlās vingrot papildus jau esošajiem treniņiem kā nodrošinājums tam, ka dienās, kad netiksi uz savu sporta klubu, vienmēr varēsi pavingrot mājās. Tā ir lieliska iespēja sevi uzturēt labā formā, veicot treniņus tik bieži, cik vēlies, sev vēlamajā laikā un vietā, kā arī izvēlēties tieši tādus treniņus, kas piemēroti Tavam figūras tipam un mērķim (biežāk veicot treniņus tieši tai zonai, kuru vēlies uzlabot. Instrukcija kā sakārtot treniņus atbilstoši Tavai problēmzonai atrodama grupā)

Lai iegūtu lielisku rezultātu, rekomendēts vingrot vismaz 3 x nedēļā! 

Kāds ir nepieciešamais ekipējums?

Treniņos tiek izmantotas nelielas hanteles (1 - 6 kg), vingrošanas paklājiņš, krēsls, stepa sols (nav obligāts),  smaguma svariņi (nav obligāti), pretestības gumijas (nav obligātas). Par iespējamo papildus ekipējumu informācija pieejama grupas biedriem

Kādi ir dalības noteikumi un cena?

Video treniņi pieejami tikai 6 nedēļu veselīga uztura izaicinājuma dalībniecēm

Lai reģistrētos video treniņiem kopā ar uztura izaicinājumu, sūti pieteikumu sadaļā Uztura Izaicinājums, atķeksējot papildus piekļuvi video treniņiem. Cena 17,95 Eur

BONUSS visām FIT BODY izaicinājuma dalībniecēm, kuras turpina nākamo izaicinājumu bez pauzēm: piekļuve video treniņiem ir bez maksas

< atpakaļ